Adófórum

Adózási és számviteli információk

Clearing Holding Zrt. - CWC Unit

Számvitel

Clearing Holding Zrt. - CWC Unit

HozzászólásSzerző: Bakosné » szer. jan. 30, 2013 6:47 am

A fenti cég, vagy a "BIND"-es?
Bakosné
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

Clearing Holding Zrt. - CWC Unit

HozzászólásSzerző: spite » hétf. márc. 11, 2013 5:47 pm

Hello mindenki!

Engem most kerestek fel, elég érdekes emaillel. Maga az email egy arajanlat keres, szo sincs belepesrol, unitokrol. Elorelato tipus vagyok, elkezdtem utana jarni a cegnek, de csak allashirdeteseket talaltam. Koszonom, hogy vegul eljutottam erre a honlapra. Eleg lehuzosnak tunik az egesz, foleg ez a unitozas. Mert hat alarhogy nezzuk, ez egy mutans mlm. Hisz ahogy irjatok mindenki unitban akar fizetni, es csak kpt kapni. Nekunk meg erdekes is lenne a dolog, amint neztem eleg sok szalloda van a rendszerben, a mi profilunk meg kert epites/fenntartas. De szerintem nem fogunk belemenni, hisz a unitokkal kitorolhetem a... szanat. Gondolkodtam, h felkeresek benn levo cegeket, de nem tudom mennyire lenne oszinte az infojuk...
1 szo mint szaz, koszonom az elrettento hsz eket!
spite
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:39 am

Clearing Holding Zrt. - CWC Unit

HozzászólásSzerző: kristofkata » kedd márc. 12, 2013 9:57 am

Sziasztok, én anno beszéltem egy vállalkozóval, aki benne van. Azt mondta neki eddig megérte, mert kereskedéssel és gyártással is foglalkozik (faipar)... az üzletben csak gyűlik a unitja, de a gyárban pl. beruházásnál, alapanyag vásárlásnál stb. el tudja költeni... kereskedéseknek nem szabad belépni!
Szerintem nagyon kevés vállalkozás jár jól vele, hosszú távon pedig senki. A legveszélyesebb, hogy nem lehet kiszállni belőle csak úgy... előbb ki kell fizetni a Clearing Holding-ot (4%) - persze jó magyar forinttal - és vesznek az el nem költött unitok, amit aztán ha forintosítunk...
kristofkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:30 am

Clearing Holding Zrt. - CWC Unit

HozzászólásSzerző: vargalux » csüt. máj. 23, 2013 11:20 am

Sziasztok!
Szerintem az a probléma, hogy Magyarországon mindenki szeretne sok pénzt keresni kevés befektetett energiával. Ez egy egyszerű barter üzlet amelynek jelentősége egy pénzügyi válság idején felerősödik.
Több energiát kell ráfordítani az ilyen üzletekre hiszen az ember mindig valamilyen más árura, szolgáltatásra kell, hogy piacot találjon.
ez az üzlet olyan embereknek való akik képesek nyitott szemmel járni, bátrak és leleményesek....
vargalux
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:41 am

Clearing Holding Zrt. - CWC Unit

HozzászólásSzerző: Bakosné » csüt. máj. 23, 2013 4:11 pm

Minket már megkeresett a NAV A BIND-es céggel kapcsolatban. Ha majd tudok valamit, leírom.
Márti
Bakosné
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

Clearing Holding Zrt. - CWC Unit

HozzászólásSzerző: kristofkata » csüt. máj. 23, 2013 5:46 pm

Kedves vargalux!
Netán az üzletkötőjük vagy? Ez nem egy egyszerű barter üzlet, ne mondj ekkora baromságot... ez egy nagy lehúzás, és elég gusztustalanul csinálják... lehet, hogy néhányan jól járnak, de csak azért, mert a többség nem... netán ezt gondolod bátorságnak és leleményességnek?
kristofkata
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:30 am

Előző

Vissza: Számvitel

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég