Adófórum

Adózási és számviteli információk

Könyvelő program indulás

Számvitel

Könyvelő program indulás

HozzászólásSzerző: monti771 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

sziasztok,


valaki tudna segíteni, hogy milyen programmal érdemes elindulni könyvelésben. van esetleg ingyenes könyvelő sé bérszámfejtő program?


monti

monti771
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

Könyvelő program indulás

HozzászólásSzerző: szaboicus » kedd okt. 04, 2011 10:24 am

Szia!


 


A kérdésedre nem lehet egyértelmű választ adni.Attól függ, hogy milyen mennyiségű(Cég)


 


a könyvelni való, és ezt(eket) milyen formában akarod könyvelni?


 


Nagyon sok jó progi van,de meg is van az áruk is(egy-céges,több-céges).


 


"Ingyenes"JÓ, és megbízható,de nem kettős 1x-es könyvviteli lehetőséget csak 1-et ismerek.


 


Fórumtársunk Kardos Judit készítette, sajnos  már csak múlt időben tudok írni róla,mert tudtommal 2009-es volt az utolsó év, amikor sokunk örömére "gondolkodás nélkül" dolgozhattunk vele.


 


Lehet még használni most is,de nagyon hiány(oztak)zik a frissítései.(Judit remélem olvasod).


 


Üdv:))Icus

szaboicus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am

Könyvelő program indulás

HozzászólásSzerző: madora100 » kedd okt. 04, 2011 8:07 pm

A google keresőbe ha beírod, hogy könyvelőprogram, akkor rengeteg közül válogathatsz. Azért azt ajánlanám, demo-t kérjél és próbáld először ki a programot, hogy az megfelelő-e számodra.

madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

Könyvelő program indulás

HozzászólásSzerző: Nyerkiné » szer. okt. 12, 2011 1:46 pm

Szia Monti!


Mint mindíg én az RLB progiját ajánlom. Szerintem nagyon könnyen megtanulható a kezelése, sokmindent megcsinál az ember helyett, az olcsóbb kategóriába tartozik, nem kell minden egyes frissítést külön kifizetni, hanem van egy éves frissítési díj és kész, na és nagyon segítőkészek az ott dolgozók. Én közel 10 éve használom, de nem volt vele soha olyan problémám, amit ne lehetett volna megoldani. Ha ezt választod, és problémád lenne vele, csak jelezd és én is szívesen segítek, de itt a fórumon többen is használjuk,  és azt vettem észre, hogyha valakinek problémája van, nagyon gyorsan nagyon sok segítség érkezik.


Györgyi

Nyerkiné
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:22 am

Könyvelő program indulás

HozzászólásSzerző: konyvelo2011 » kedd okt. 18, 2011 10:09 am

Szia!


Én is az RLB-t tudom javasolni. Lehet több céges változatban is rendelni, van benne bérszámfejtési rész is, én elégedett használója vagyok már évek óta.


Üdv


Laci

konyvelo2011
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:28 am

Könyvelő program indulás

HozzászólásSzerző: turcsanyine » szer. nov. 30, 2011 10:42 pm

Én is az RLB-t ajánlom!  Tud mindent, amire szükséged lehet: 


- egyszerű, könnyen kezelhető, de vannak rejtett okosságai is, érdemes időt szánni az összes képesség feltárására!


-nagyon jó a tárgyi eszköz nyilvántartása, első osztályú a tárgyi eszköz mozgástükre (tao és sztv szerint), 


- könnyen kezelhető a bérszámfejtése, hibátlanul exportál a 08-asba - az alkalmi munkavállalóktól a START kártyásig, megbízási díjas, alkalmazott - nem kell utólag korrigálnom semmit


Az RLB 60 csapata ideális:segítőkész, rugalmas, gyorsan reagálnak. Az év eleji, s évközi törvényi változásokat nagyon gyorsan beépítik a programba.


A honlapjukon remek infók vannak.


Az érték/ár arány ideális!


Én már több programot próbáltam, de csak az RLB a szerelem!

turcsanyine
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:29 am

Könyvelő program indulás

HozzászólásSzerző: szaboicus » csüt. dec. 01, 2011 2:12 pm

Szia!


Hamarosan megjelenik az RLB könyvelés hálzatos formája is.


Üdv:))Icus

szaboicus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:19 am


Vissza: Számvitel

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég

cron