Adófórum

Adózási és számviteli információk

Pályázat ellenőrzése - sűrgős

Számvitel

Pályázat ellenőrzése - sűrgős

HozzászólásSzerző: 4949 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Most aztán már mérges vagyok erre a programra!!! Már napok óta nem tudok kérdést feltenni úgy, hogy ne kelljen ötször leírnom, mert mindig azt írja a hibaüzenet, hogy "A kérdés bővebb leírása: A kérdés leírását meg kell adni" Kérdésem: előző évben a cég nyert egy 50 %-ban vissza nem térítendő pályázatot. Megtörtént a beruházás, ráadásul én már aktiváltam is az eszközöket és még értékcsökkenést is számoltam rá, pedig a pályázott és elnyert összeget nem kapták még meg. Most ellenőrzik a pályázatot, ettől teszik függővé a pénz kifizetését. Ezeket kérik: 1. "A projek kapcsán született aktiválási jegyzőkönyvet, illetve álományba vételi bizonylatokat", 2. "Főkönyvi kivonatokat, ahová az aktiválás történt", 3. Kérjük a kapcsolódó befejezetlen beruházási kartonok benyújtását" !!! A jegyzőkönyv tartalmában mire kell figyelni? A főkönyvi kivonat gondolom azért kell, mert a számlaszámok megbontását nézik ezekre az eszközökre? Mi az a """befejezetlen beruházás kartonok"""??? Én aktiváltam és értékcsökkenést is számoltam az eszközökre, nem szabadott volna? Mindent kijavítok, csak tudjam pontosan, hogy hogy!!! Nagyon, nagyon kérem, segítsetek!!!

4949
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:28 am

Vissza: Számvitel

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég