Adófórum

Adózási és számviteli információk

Törölt adószámos társaság

Számvitel

Törölt adószámos társaság

HozzászólásSzerző: pseniko » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

A tásaság 2002-ben alakult, a 2002 év teljesen redben van, 2003-tól szinte semmi nincs. Az adószámát már törölték és felszólította a cégbíróság a céget, hogy adja be utólag 2003-2008 évi beszámolókat, gondoskodjon az adószám visszaállításáról, különben 100e-1000e Ft-ra bírságolja a céget.

 Nem lenne gond, ha mindenki eltűnt volna, és nem találják őket, de most megtalálták és az eladósodottságuk mellé már nem kell több bünti.

 Mit lehet ilyenkor tenni? Gondolom a leghosszadalmasabb és időigényesebb a teljes rendbetétel, ami nem kis munka.  Lenne valamilyen költség és idő kímélőbb megoldás?

(Sajnos már megint beleléptem a ... -ba, mindig engem találnak meg a legzűrösebb dolgokkal)

Enci

pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Törölt adószámos társaság

HozzászólásSzerző: zspotorke » pén. nov. 13, 2009 8:45 pm

Szia!

Azt Te csak hiszed, hogy az összes ..... a Tied. Jut nekünk is. Én nem látok más megoldást, mint a pótlást. Szép meló lesz.

P.Zsuzsa

zspotorke
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

Törölt adószámos társaság

HozzászólásSzerző: pseniko » kedd nov. 24, 2009 12:00 pm

Iratok nélkül elég nehéz pótolni. 2004-2005 évről semmilyen irat nincs, az egész nagyon hiányos, és a cégbíróság által kiírt határidő 2009.nov.30.  Nem vállaltam és úgy gondolom, hogy nem miattam hiúsult meg a dolog.  Enci

pseniko
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am


Vissza: Számvitel

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron