Adófórum

Adózási és számviteli információk

FÓRUM reklám

Számvitel

FÓRUM reklám

HozzászólásSzerző: melcsi62 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!  Nagyon bosszantó ez az erőszakos reklám, ami 2-3 szor jön be egymás után,számtalanszor olyankor, amikor az ember a küldésre kattint... engem már dühít... Mikor be akarok lépni bejön kétszer, aztán mikor a fórumra kattintok bejön, mikor választ írok és küldésre jelölöm bejön....  Biztos nagyon jó az a program, de kevésbé erőszakosan is lehetne reklámot kihelyezni szerintem....

Ez igazából csak egy költői kérdés, de idegesít, ezért írtam..

Akinek pontra van szüksége írjon valamit és elfogadom...   

melcsi62
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am

FÓRUM reklám

HozzászólásSzerző: 494 » szer. ápr. 22, 2009 12:09 pm

Engem az bosszant, hogy a "Profilom" alatti felsorolásokat nem látom, pl. a pontegyenlegemet, vissza kell mennem a főoldalra, ha ez érdekel... De ez legyen a legnagyobb bajom... :-))), hiszen én sokat köszönhetek ennek az oldalnak....
494
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:13 am

FÓRUM reklám

HozzászólásSzerző: gyorkosolga » szer. ápr. 22, 2009 12:12 pm

.

gyorkosolga
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:12 am

FÓRUM reklám

HozzászólásSzerző: hvanna » szer. ápr. 22, 2009 12:21 pm

 

 Sziasztok !

 Iszonyatosna idegesit, lelassult az egész hóka-móka, és nem látom csak az oldal felét. Az irás pedig elszállt !! kétszer. :((

Ani 

  

hvanna
 
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

FÓRUM reklám

HozzászólásSzerző: afg » szer. ápr. 22, 2009 4:13 pm

Miféle reklám?

Mozilla Firefox böngészőt használok.

Telepítettem hozzá többek között az alábbi bővítményeket:

- Adblock Plus (reklámszűrőt)

- NoScript

Ezek segítségével nem villog semmi, nincs zavaró reklám.

üdv mindenkinek

afg
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

FÓRUM reklám

HozzászólásSzerző: mazsi5 » szer. ápr. 22, 2009 4:47 pm

Sziasztok! Szerintem Melcsi62 sem arra gondolt, hogy ez az oldal ne lenne hasznos,nagyon sokféle szempontból és sok mindenkinek...- valószínűleg neki is, és nekem is, különben nem fórumoznánk itt.      Én használom mind a két böngészőt, mikor melyiket .. Nem tudom mi van még hozzá bővítve, mert nem én telepítettem.  Az, hogy felül, vagy oldalt van reklám, ami akár villoghat is, az nem zavaró, tudjuk, hogy máshol is Tv., stb. el kell, hogy viselje a ember a reklámot..... de az, hogy lépten-nyomon eltűnik a képernyő és hiába kattint az ember a reklám aljára, hogy tovább a fórumra, akkor még is visszajön a reklám, aztán amikor bejön a fórum és mondjuk valamelyik hozzászólásra kattintok, megint visszajön..... ez valóban bosszantó. Gondolom az oldalt működtetőknek fontos a reklám,  de gondolom ennek megjelentésére lenne más módszer is...  

   Afg  tanácsára, majd kérek segítséget, hogy oldják meg az én gépemen is akkor, hogy az ilyen reklám ne zavarhasson...    Üdv.

mazsi5
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:20 am

FÓRUM reklám

HozzászólásSzerző: melcsi62 » csüt. ápr. 23, 2009 8:30 am

Ma már nem szórakozott velem ez a reklám, úgy, hogy lezárom.. senki nem kérte a pontot így mindenkinek köszönöm a reagálását..  És természetesen hasznos ez a fórum lehetőség nekem is.  Üdv.
melcsi62
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:16 am


Vissza: Számvitel

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég