Adófórum

Adózási és számviteli információk

számlázó program bevezetése

Számlázás

számlázó program bevezetése

HozzászólásSzerző: adam777 » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Sziasztok!

Egy kisebb Bt. ügyvezetője vagyok.

Eddig a számlák kiállításához boltban vásárolt átutalásos számlatömböt használtunk, de ezentúl egyre több számlát kell kiállítanunk, így a napokban egy számlázó program bevezetését tervezzük.

Van valami külön teendő ezzek kapcsolatban, vagy csak meg kell vásárolni a programot és máris használhatjuk? Mire kell odafigyelni?

Üdv,
Ádám

adam777
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

számlázó program bevezetése

HozzászólásSzerző: madora100 » szer. ápr. 28, 2010 9:37 am

Szia!

Legálisan megvásárolod a programot és máris használhatod. Arra kell ügyelni, hogy legyen nyilatkozatod arról, hogy a program zárt rendszerben, sorszámkihagyás nélkül működik.

madora100
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:11 am

számlázó program bevezetése

HozzászólásSzerző: katonaa@ks.hu » szer. ápr. 28, 2010 9:47 am

x

katonaa@ks.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

számlázó program bevezetése

HozzászólásSzerző: katonaa@ks.hu » szer. ápr. 28, 2010 9:47 am

A fentiek kapcsán a program készítőjének/forgalmazójának APEH igazolással kell rendelkeznie, és azt vásárláskor rendelkezésedre bocsátania, mivel minden vállalkozásnak, amely számítógéppel állít elő számlát, a program gyártójától névre szóló nyilatkozattal kell rendelkeznie arról, hogy az általa használt programverzió az éppen hatályos számlázási- és adójogszabályoknak eleget tesz.

Üdv: Ági

katonaa@ks.hu
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:21 am

számlázó program bevezetése

HozzászólásSzerző: adam777 » szer. ápr. 28, 2010 10:43 am

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, akkor ha egy nagyobb cég szoftverét választom, nem történhet nagy baj, mivel ott biztosan mindent elintéznek.

Esetleg szolgáltatás számlázásához tudtok valamit ajánlani? (az infocentrum, és a kulcs-szoft termékeit nézegettem eddig)

Üdv, Ádám

adam777
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

számlázó program bevezetése

HozzászólásSzerző: 3HInfo » szer. ápr. 28, 2010 11:13 am

Szia!

Én is most vettem új szoftvert a Parallel-nél, szolgáltatásost és nagyon olcsó volt. Azaz ingyen kaptam meg tőlük, mert náluk van a bérszámfejtő szoftverem is. De ha fizetni kellett volna érte akkor sem egy túl nagy összeg és a szoftver jó. Legalábbis nekem bejött.

üdv

Tica

3HInfo
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am


Vissza: Számlázás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég

cron