Adófórum

Adózási és számviteli információk

Visszakaptuk

Nemzetközi adózás

Visszakaptuk

HozzászólásSzerző: olahneedit » pén. márc. 09, 2012 4:39 pm

Nyugi lányok, én már nem látok senkiről semmi konkrétat. Csak azt látom, amit az egy évvel ezelőtti verzióban is.
Erre momentán már Ti is rájöhetettetek. Viszont valószínűleg megvalósították azt, hogy a főoldalon látom, hogy melyik témához szóltam hozzá. Az nem barnával íródik, hanem kékkel. Na mindjárt meg is nézem.
olahneedit
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Visszakaptuk

HozzászólásSzerző: olahneedit » pén. márc. 09, 2012 4:42 pm

Megnéztem. Az is kékkel íródik, amit csak olvastam. Na, hát ez is jó lesz valamire.
olahneedit
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:17 am

Visszakaptuk

HozzászólásSzerző: validitas » pén. márc. 09, 2012 9:55 pm

Szia!
Valószínűleg azért, mert írtam emailt, és kértem, hogy szüntessék meg, hogy a név és a hozzá tartozó email-cím nyilvános.

Igazán gyorsan intézkedtek, köszönjük.
validitas
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:14 am

Visszakaptuk

HozzászólásSzerző: ticus » szomb. márc. 10, 2012 9:30 am

Nem találtam meg, hogy hol lehet az adataimat módosítani, pl. e-mail címet, valamint ha belépek, akkor a régi, évek óta nem használt nevemet hozza be, amivel eredetileg regisztráltam, de már többször átírtam. Engem zavar, hogy minden válaszadót (a VD-szakértőkön kívül) szakértőnek titulál válaszadáskor, ez megtévesztő a kérdező számára. Szerintem itt lehetne pl. egy fórumtag kategória, és szakértő megjelölést csak a fórumon egy bizonyos pontszámot, helyezést elért rendszeres fórumozó kaphatna.
ticus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am

Visszakaptuk

HozzászólásSzerző: ticus » szomb. márc. 10, 2012 9:33 am

És a friss válaszoknál sem jelenik meg egyből a hozzászólás, az előző verziónál a küldéssel egyidejűleg megjelent, itt 3-szor kattintottam az oldal frissítésére, mire megjelent.
ticus
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:23 am

Visszakaptuk

HozzászólásSzerző: attisan » szomb. márc. 10, 2012 10:39 am

Kedves fórumozók!

Köszönjük szépen az észrevételket. Folyamatosan követjük és figyelembe vesszük őket. A jövő hét folyamán több kisebb javítás, módosítás bekerül a fórumba.

Az indulásnál előfordult hibákért elnézést kérünk.

Minden további visszajelzést szívesen fogadunk akár ebben a témában, akár a főoldalon olvasható email címen.
attisan
 

Előző

Vissza: Nemzetközi adózás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég