Adófórum

Adózási és számviteli információk

Offshore és adózás

Nemzetközi adózás

Offshore és adózás

HozzászólásSzerző: Kosztolányi » csüt. jan. 01, 1970 1:00 am

Tisztelt Fórum tagok!

Külföldön tanuló, utolsó éves végzős fiatal vagyok. Programozással foglalkozom, és terveim szerint szeretnék egy induló e-kereskedelemmel foglalkozó webáruházat üzemeltetni, illetve otthon és egyidejűleg külföldön szabadúszóként programozói munkákkal foglalkozni. Ehhez keresem a számomra legoptimálisabb megoldást. Pályakezdőként szakmai tekintetben nem számíthatok fix jövedelemre, ezért a hazai egyéni vállalkozói keretek a havi magas adózási formában jó ideig nem tűnnek kivitelezhetőnek. Eladósodni pedig nem szeretnék. Ezért gondolkodom off-shore megoldásban.
Sajnos kevés szakanyag vagy útmutatás található ezzel kapcsolatban az interneten, ezért fordulok Önökhöz.
Az érdekelne elsősorban, hogy ha off-shore céget alapítok, dolgozhatok-e a fentebb említett formában a nélkül, hogy az éves off-shore adó kifizetésén túl egyéb adóterheket ne kelljen leróni? Vagy ennek működését én rosszul gondolom?

Válaszukat előre is köszönöm.

Kosztolányi
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:25 am

Offshore és adózás

HozzászólásSzerző: onlinemarketer » pén. aug. 13, 2010 7:07 am

Szia, nekem egy nagyon hasonló adózási kérdésem lenne, jó lenne ha feltudnánk venni a kapcsolatot egymással, háthat ketten kitudunk valami okosat találni. 

 

Üdv,

 

P.

onlinemarketer
 
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: kedd ápr. 05, 2016 10:26 am


Vissza: Nemzetközi adózás

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron